Компанiя NBI Компанiя NBI
Послуги
РУС УКР
Доступ в iнтернет Реєстрацiя iмен Хостинг Обслуговування

Головна сторiнкаРеєстрація іменОперації з доменамиРеєстрація імен
Оплата
Регламент реєстрації доменних імен
Операції з доменами
Політика вирішення спорів
56К ... постійно
Тех. підтримка
КІНТО-Еквіті

Операції з доменами пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Для реєстрації домену необхідно звернутися в абонентський відділ за тел:(044)201-0203, info @ nbi.com.ua або замовити через сайт:

 • Для юридичної особи: Надати лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.
 • Для фізичної особи: Надати заяву на реєстрацію з копією першої та другої сторінок паспорта, що посвідчує підпис особи та містить фотографію реєстранта.

Передача домену (трансфер)

Передача доменного імені в компанію ТОВ "НБІ Інтернет" від іншого реєстратора.

 • Для передачі доменного імені на обслуговування в нашу компанію необхідно подати заяву із зазначенням імені домена і коду трансферу до нього (auth-Code) і укласти договір.

Переклад домену до іншого реєстратора.

- - Передача доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратора здійснюються за офіційним листом або заявою від Реєстранта.

- Якщо доменне ім'я зареєстровано на юридичну особу, для передачі вимагається лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.

- Якщо доменне ім'я зареєстровано на фізичну особу, для передачі разом із заявою надаються копії першої та другої сторінок паспорта, що посвідчує підпис особи та містить фотографію реєстранта.

Зміна адміністративного контакту або контакту реєстранта домену

Передача права на адміністрування доменного імені (зміна адміністративного контакту або контакту регєтранта домену) здійснюються за офіційним листом або заявою від поточного Реєстранта:

 • Якщо доменне ім'я зареєстровано на юридичну особу, для передачі права адміністрування потрібний лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.
 • Якщо доменне ім'я зареєстровано на фізичну особу, для передачі права адміністрування разом із заявою надаються копії першої та другої сторінок паспорта, що посвідчує підпис особи та містить фотографію реєстранта.

Дострокове видалення доменного імені

 • Дострокове видалення доменного імені має на увазі видалення його до терміну закінчення реєстрації. Дострокове видалення доменного імені здійснюються за офіційним листом або заявою від поточного Реєстранта.

 • Вхiд для клiєнтiв

  Iм'я
  Пароль
  Пошук

  Мапа сайту

  Компания NBI
  Copyright © 2020 «NBI Internet»
  03150, м. Київ, Україна, вул. Велика Васильківська, буд. 106, офіс 2.

  Електронна пошта: info @ nbi.com.ua

  Цілодобова інформаційна та технічна підтримка: (+38 044) 201-02-03
  Факс: (+38 044) 201-02-05