Компанiя NBI Компанiя NBI
Послуги
РУС УКР
Доступ в iнтернет Реєстрацiя iмен Хостинг Обслуговування

Головна сторiнкаХостингХостинг
Розміщення сайтів
Розміщення серверів
Тех. підтримка
Виділені лінії
Ethernet для дому та офісу
КІНТО-Еквіті

Хостинг

Хостинг - можливість зацікавити Вашою діяльністю, діяльністю Вашої фірми, більш широку публіку користувачів, потенціальних клієнтів з мінімальними витратами!

Розміщення веб-сайтів


В недалекому минулому інтернет-сайт був великою розкішшю майже для кожної фірми, але час змінює наше життя і Інтернет не вийняток. В наш час веб-сайт - це не розкіш, а необхідність для будь-якої діяльності людини, яка хоче досягти своєї мети. Для фірми це є ознака серйозного ставлення до свого бізнесу і як найкраще сприяє його розвитку.


На нашому хостингу Ви маєте можливість розмістити свою рекламу, контакти та всю необхідну інформацію, яка Вам потрібна для зростання Вашої компанії. Наш сервіс дозволяє Вам отримати швидкісний і легкий доступ до управління, модифікації, абсолютно всієї інформації на Вашому сайті зі швидкістю до 1Гб/с в зоні UA-IX. Це досягається завдяки сучасній системі управління хостингом - cPanel.В склад cPanel входять досить велика кількість вільного ПО, основними з яких є Apache, MySQL, PHP, exim.


Основні особливості cPanel: використання шаблонів, наявність локалізації на 25 мовах, можливість ftp-доступу до Вашого контенту, створення поштових скриньок, створення резервної копії сайту.


Розмiщення серверів


Ця послуга дозволяє розмістити сервер в нашому датацентрі. Головним чином, у такому виді хостингу зацікавлені невеликі провайдери, корпоративні клієнти, компанії, що пропонують послуги хостингу, а також ті, хто планує розміщувати веб-сервери з великими обсягами даних: портали, пошукові сервери, тощо.


Вхiд для клiєнтiв

Iм'я
Пароль
Технiчна пiдтримка

1.  Умови розміщення персональної сторінки
2.  Чи можна додати в crontab запуск скриптів?
3.  Шлях до програм


Пошук

Мапа сайту

Компания NBI
Copyright © 2020 «NBI Internet»
03150, м. Київ, Україна, вул. Велика Васильківська, буд. 106, офіс 2.

Електронна пошта: info @ nbi.com.ua

Цілодобова інформаційна та технічна підтримка: (+38 044) 201-02-03
Факс: (+38 044) 201-02-05